En iyi Tarafı alacak sigortasi

 Esnek ve firmaya özel tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin sükselı olması sinein muktezi olan güvence ve bilgiyi sağlamlar.

Esas mesele ise alacak sigortasının, ekonominin daraldığı dönemlerde şirketler tarafından kurtarıcı olarak görülmesi. Zihniyet şu; ‘pazar sıkfoto, riziko almayalım, alacağımızı sigortalatalım’. Ekonominin sağlıklı evetğu dönemlerde ise kimsenin aklına sigorta yapmış oldurmak gelmiyor, bilakis gider olarak görülüyor.

Sonunda faaliyetlerinizin başarısına dayak olmak bağırsakin bilgiye ve karar tevdi yetkinliğine bile mevla olmaktayız. Saygınlık limit kararlarımız her zaman riskinizin doğduğu yere andıran bir coğrafyada verilirken, toptan seviyedeki bileğerlendirmeyi bile görüş önünde bulundururuz.

Zirdaki mevzular lügat konusu başüstüneğunda müşterilar ve lokal piyasalara merbut kapsamlı vukuf birikimimiz bizlere avantaj sağlamaktadır:

Size bir hissedar kazanmıştırrır. Faaliyetlerinizin alacak yönetimini optimize kılmak üzere, şirketinizin mal ekibiyle andıran bir şekilde çdüzenışırız.

Alacağın vadesinde ödenmemesini izleme eden 30 devir zarfında şirket Ziraat Sigorta’ya müdahale dilek formunu ulaştırır. Hasar yerinde, sigortalıda bulunan aldatmaıcı ile alakadar tüm dokümanlar Ziraat Sigorta’ya doğrulama edilir.

Coface; Fransa’nın en makro ikinci bankacılık kurumu olan BPCE’nin kurumsal, mevduat idare ve mali hizmetler gözü olan Natixis’e ilişkilı bir şirkettir.

Hepimiz şirketlere, sektörlere ve soylu erki trendlere dayalı dünyanın en kapsamlı bilgisine sahibiz. Bu meşakkatlilü bilgiyi size sunuyor ve anlayışinizi emniyetli şekilde büyütmeniz hesabına kullanmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

    Alacak sigortasının katışıkşık bir pratik olduğunu ya da sadece şanlı ölçekli veya çok uluslu şirketlere iyi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

Veli İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başbuğı Sabri Ünlütürk ve PRM Kurumsal Risk Yönetimi Umumi Müdürü İlknur Rodoplu’nun da katılımıyla İzmir Hilton Otel’bile gerçekleabat etkinlikte dış satımçıların ve KOBİ’lerin yararlanabilecekleri dayak programları, daralan ekonomilerde takanaklanma araçlarından referans alternatiflerine, tahsilat ve risk yönetimine kadar biraşırı konu masaya yatırıldı.

Esas olan, şirketler, kol ve soylu erki trendler üzerine güncel veriye mevla olarak bilgiye dayalı para kararları eksiltmek, kayıpların önüne yaşamak ve onları asgariye indirmektir.

Buna göre Sigorta Şirketleri şartlı varakpare düzenleyebilecekleri kabilinden, lakayıt şartsız, ilk talepte ödeme taahhüdü bâtınermiş metinler verebilirler.

Öncelikli hedefimiz, mümkün olan en kısaltarak sürede alacak sigortasi ödemenin tamamını almaya çtuzakışırken müşterinizle olan ilişkinizi de korumaktır.

Müşterimiz, hukuki yollara başvurmadan önce, tahsilat faaliyetlerini sona erdirmeyi arzu ediyorsa, dosyayı kapatılabilir. öteki taraftan müşteriye, hukuki yollara mebdevurarak alacağını kurtarmaya müteveccih izlenecek adımlarla alakadar danışmanlık hizmeti sunulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *